Search API Decoupled (1.0.0-alpha30) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Less than
bg: По-малко от

en: Index
bg: Индекс

en: Search index
bg: Индекс на търсене
