Search API Decoupled (1.0.0-alpha30) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: URL
sq: Adresa URL

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Greater than
sq: Më e madhe

en: Less than
sq: Më e vogël

en: Context
sq: Konteksti
