Search API Decoupled (1.0.0-alpha31) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Page
jv: Kācā

en: Filter
jv: Saring

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Greater than
jv: Luwih sākā

en: Less than
jv: Kurang sākā

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Index
jv: Indek

en: Context
jv: Konték

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Search block
jv: Blok panggolèkan
