Search API Decoupled (1.0.0-alpha33) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
