Search API Decoupled (1.0.0-alpha34) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Sía

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Loading...
is: Hleð...

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Context
is: Samhengi

en: - Select -
is: - Velja -

en: Default sort order
is: Sjálfgefin röðun

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Show title
is: Sýna titil
