Search API Decoupled (1.0.0-alpha36) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Full
eo: Kompleta

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Greater than
eo: Pli granda ol

en: Less than
eo: Malpli granda ol

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Index
eo: Indekso

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
