Search API Decoupled (1.0.0-alpha38) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Index
si: පටුන

en: Page not found
si: වෙබ් පිටුව සොයගනීමට නොහැකියි
