Search API Decoupled (1.0.0-alpha38) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Page not found
ta: பக்கம் கண்டுபிடிக்கப்படவில்லை
