Search API Decoupled (1.0.0-alpha38) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Limit
th: จำกัด

en: Greater than
th: มากกว่า

en: Less than
th: น้อยกว่า

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Page not found
th: ไม่พบหน้าที่เรียก

en: Context
th: บริบท

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: No results behavior
th: ลักษณะการทำงานของโหนด
