Search API Decoupled (1.0.0-alpha9) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Index
my: အညွှန်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
