Search API Decoupled (1.0.0-alpha39) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Page
el: Σελίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Operator
el: Τελεστής

en: Full
el: Πλήρες

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Limit
el: Όριο

en: Greater than
el: Μεγαλύτερο του

en: Less than
el: Μικρότερο του

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Mini
el: Μικρό

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Search block
el: Μπλοκ αναζήτησης

en: Pager type
el: Τύπος σελιδομετρητή

en: No results behavior
el: Συμπεριφορά όταν δεν υπάρχουν αποτελέσματα
