Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Attachment
be: Дадатак

en: Maximum upload size
be: Максімальны памер загрузкі
