Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses
