Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: Attachment
da: Bilag

en: Maximum upload size
da: Maksimal størrelse af overførsel
