Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina
