Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search
uk: Пошук

en: Attachment
uk: Долучення

en: Excluded file extensions
uk: Виключені розширення файлів

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт
