Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: Attachment
tr: Ek

en: Maximum upload size
tr: Maksimum dosya büyüklüğü
