Search API Elasticsearch Attachments (8.x-5.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis
