Search API Elasticsearch Attachments (8.x-5.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Maximum upload size
sv: Största uppladdningsstorlek
