Search API ElasticSearch Client (1.0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Search
da: Søg

en: Password
da: Adgangskode

en: Advanced
da: Avanceret

en: Object
da: Objekt

en: Date range
da: Datointerval

en: - Disabled -
da: - Deaktiveret -

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
da: %type: @message i %function (linje %line af %file).
