Search API ElasticSearch Client (1.0.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Object
kn: ಆಬ್ಜೆಕ್ಟ್‍

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
