Search API ElasticSearch Client (1.0.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Search
ru: Поиск

en: Password
ru: Пароль

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Object
ru: Объект

en: Standard
ru: Стандарт

en: Date range
ru: Диапазон дат

en: - Disabled -
ru: - Отключено -

en: Connection
ru: Соединение

en: HTTP Basic Authentication
ru: HTTP Basic-аутентификация

en: Index prefix
ru: Префикс индекса
