Search API ElasticSearch Client (1.0.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: Synonyms
cs: Synonyma

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Date range
cs: Rozsah dat

en: HTTP Basic Authentication
cs: Základní HTTP ověření

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).
