Search API ElasticSearch Client (1.0.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Search
is: Leit

en: Password
is: Lykilorð

en: Synonyms
is: Samheiti

en: Advanced
is: Ítarlegt
