Search API ElasticSearch Client (1.0.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Search
ta: தேடல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Synonyms
ta: ஒத்தசொல்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Standard
ta: தரமானது
