Search API ElasticSearch Client (1.0.5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Synonyms
eo: Sinonimoj

en: Advanced
eo: Specialaj
