Search API ElasticSearch Client (1.0.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Synonyms
ka: სინონიმები

en: Advanced
ka: გაფართოებული
