Search API ElasticSearch Client (1.0.5) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Search
pl: Szukaj

en: Password
pl: Hasło

en: Synonyms
pl: Synonimy

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Object
pl: Obiekt

en: Standard
pl: Standardowe

en: Date range
pl: Zakres dat

en: - Disabled -
pl: - Wyłączone -

en: Connection
pl: Połączenie

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pl: %type: @message w %function (linia %line w %file).
