Search API ElasticSearch Client (1.0.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Search
sl: Išči

en: Password
sl: Geslo

en: Synonyms
sl: Sinonimi

en: Standard
sl: Standardni
