Search API ElasticSearch Client (1.0.6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Search
cy: Chwilio

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Synonyms
cy: Cyfystyron

en: Advanced
cy: Uwch
