Search API ElasticSearch Client (1.0.7) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Search
oc: Recercar

en: Password
oc: Senhal

en: Synonyms
oc: Sinonimes

en: Advanced
oc: Avançat

en: Standard
oc: Estandard

en: Date range
oc: Interval de datas
