Search API ElasticSearch Client (1.0.8) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Search
it: Cerca

en: Synonyms
it: Sinonimi

en: Advanced
it: Avanzate

en: Date range
it: Intervallo date

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
it: %type: @message in %function (linea %line di %file).
