Search API Exclude Entity (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Fields
hr: Polja

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
