Search API Exclude Entity (3.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Fields
ka: ველები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
