Search API Exclude Entity (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
