Search API Exclude Entity (3.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: Fields
tr: Alanlar

en: Default value
tr: Varsayılan değer
