Search API Exclude Entity (3.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Fields
cy: Meysydd

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
