Search API Exclude Entity (3.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Fields
el: Πεδία

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή
