Search API Exclude Entity (3.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Fields
gl: Campos

en: Default value
gl: Valor predefinido
