Search API Exclude Entity (3.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: Fields
hu: Mezők

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték
