Search API Exclude Entity (3.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
