Search API Exclude Entity (3.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Fields
pl: Pola

en: Default value
pl: Wartość domyślna
