Search API Exclude Entity (3.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Default value
ro: Valoare implicită
