Search API Exclude Entity (3.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search
uk: Пошук

en: Fields
uk: Поля

en: Default value
uk: Базове значення
