Search API Exclude Entity (3.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Fields
vi: Các trường

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
