Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
