Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
