Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search
hi: खोज

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
