Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
