Search API Exclude Entity (3.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
